Logo GO 3
Logo Destek Hattı

Logo Go 3 Ekran Görüntüleri

Logo Yazılım Kurumsal ve Kobi Yetkili İş Ortağı

Logo Go 3 Ekran Görüntüleri

Logo Go 3 Ekran Görüntüleri

İşletme içindeki tüm bilgilerin kayıt ve kontrol altına alınmasını sağlayan iş uygulamaları, globalleşen dünyaya uyum sağlamaya çalışan tüm şirketlerin temel gereksinimidir, işletme kaynaklarının ve elde edilen bilginin izlenebilir olması, şirketlere bilgi yönetimi ve bilgi güvenliği açısından avantaj sağlarken, doğru bilgi ile stratejik kararlar alınmasına da olanak sağlar. Bilginin kişilerden bağımsız olarak tek platformda toplanıp kuruma ait olmasını sağlayan iş uygulamaları, şirketlere maliyetlerini doğru birşekilde takip etme ve dolayısıyla rakiplerine karşı ürün ya da hizmetlerini daha iyi şekilde konumlandırma imkânı sunar. Böylece, süreçleri düzenli ve izlenebilir olan işletmeler, karar verme süreleri kısaldığı için hız ve verimlilik kazanır.
Kullanılan iş uygulamalarının niteliği başarıya ulaşma yolunda büyük önem taşımaktadır, işletmenin tüm ihtiyaçlarını eksiksiz karşılamasının yanı sıra kullanım kolaylığı sayesinde işletmede çalışan insan kaynağı tarafından etkin biçimde kullanılması gerekmektedir. Bu özellikler göz önüne alınarak geliştirilen LOGO GO 3, hızlı, akıcı ve isteğe göre kişiselleştirilebilen yeni nesil arayüzleri ile kolay kullanım sağlarken, zaman tasarrufu ve verimlilik konusunda yüksek beklentileri olan profesyonellerin kullanım ihtiyaçlarını uçtan uca karşılıyor.

LOGO GO 3 ile kullanıcılar hız kazanıyor

Basit, sezgisel ve kolay kullanım baz alınarak geliştirilen GO 3’ün yeni nesil arayüzü, kullanıcıları bir adım daha öne taşıyor. Kullanıcılara, erişim ağacında kaybolmadan, en sık kullandıkları işlemlere kolay ve hızlı ulaşmalarını sağlamak amacıyla masaüstü olarak tasarlanan GO 3, önemli ölçüde zaman kazandırıyor. GO 3 ile birlikte kullanıcı rolüne göre gelen ön değer masaüstlerinin yanı sıra, kullanıcılar kendileri için yeni masaüstleri ekleyip, bu masaüstlerine istedikleri fonksiyonları kısayol olarak tanımlayabiliyorlar. Kullanıcılara hız kazandırmak amacıyla geliştirilen kısayol tuşlarında da özelleştirme olanağı sağlayan LOGO GO 3, oluşturulan kısayol isimlerinde de değişiklik yapabilme imkanı sunuyor.

  • Logo Go 3
  • Logo Go 3 Enterprise

Logo GO 3 muhasebe programını denemek ister misiniz?